FTPP adipotiid

FTPP adipotiid

Adipotiidi kirjeldatakse sageli peptiidina - siiski ei ole see peptiid. Adipotiid on peptidomomeetikum ja see erineb peptiidist selle poolest, et see on valmistatud väikestest aineahelatest (see aine sarnaneb valguga). mis tapab lihtsad ja lihtsad rasvarakud, suunates nende rakkude verevarustuse.

Toote üksikasjad

Spetsifikatsioon

Toote nr:

LYP0023

Tootenimi:

fttp adipotiid

Sünonüümid:

FTPP: rasva sihitud proapoptootiline peptiid; adipotiidpeptiid

Molekulaarne valem (MF):

C111H204N36O28S2

Molekulmass (MW):

2555,22 g / mol

Välimus:

Valge kristalne pulber

Puhtus:

≥99%

Järjestus:

Cys-Lys-Gly-Gly-Arg-Ala-L-ys-Gly-Gly-Arg-Ala-Lys-Asp-Cys - Gly-Gly - (L ys-Asp-Cys - Gly-Gly - (Lys- Leu-Ala-L ys-Leu-Ala-Lys-Leu-Ala-L ys-Leu-Ala-Lys) 2

MOQ:

10 viaali


Funktsioonid ja omadused

fttp-adipotiid on mõeldud konkreetsete veresoonte sihtimiseks, keha varustamiseks verega (rasvkoega). Protsessi tulemuseks on teie laevade kokkutõmbumine, sundides rasvarakke nendest anumatest toituma. Kogu see mehhanism viib apoptoosini, mis on PCD vorm, mis tavaliselt toimub mitmerakulistes organismides. See peptiidilaadne valem tagab vereringe kaudu, et mõned rasvarakud ei saaks toitumist, mida nad vajavad elus püsimiseks, kuid see peptiidilaadne valem tagab kiire kaalulanguse. Kui reesusahvid on siiani ainsad katseisikud, loodab see eksperimentaalne valem inimestele siiski. Protsessi tulemuseks on teatud koguse kõhu rasvamassi kadu

Kõrvalmõjud

Reesusahvidel oli selle peptiiditaolise valemiga ravimise ajal kõrge energiatase ja üldine elujõud. Nad ei näidanud Adipotide-ravi ajal mingit seedetrakti ebamugavust ega kaotanud söögiisu. See negatiivsete kõrvaltoimete puudumine on vastupidine paljudele heakskiidetud ravimitele, mis minimeerivad lipiidide imendumist soolestikus.
Kuid see valem näis mõjuvat neerudele. Negatiivset toimet neerufunktsioonile saabus pöörduv annuse koguste muutmise kaudu. Ühelgi katsealusel ahvil ei olnud pikaajalist neerukahjustust, kuna teadlased kohandasid neerufunktsiooni parandamiseks annuseid.

Annustamine

Soovitatav süstitav annus ühe korra kohta: 43 mikrogrammi 1 kg kehakaalu kohta. Enne manustamist järgige arsti juhiseid.

Hot Tags: ftpp adipotiid, hulgimüük, hind, osta, tsükkel, kulturism, lihaste ülesehitamine, tasuta proov
Paari:BPC-157 Bpc157 polüpeptiid Järgmise:Adipotiidipulber

Küsitlus

You Might Also Like