Ghrelin (inimese) atsetaatpeptiidhormoonid

Ghrelin (inimese) atsetaatpeptiidhormoonid

Ghrelin, "näljahormoon", tuntud ka kui lenomoreliin (INN), on peptiidhormoon, mida toodavad seedetrakti grelinergilised rakud ja mis toimib kesknärvisüsteemis neuropeptiidina. Lisaks isu reguleerimisele mängib greliin olulist rolli ka energia jaotuse ja tarbimise kiiruse reguleerimisel.

Toote üksikasjad

Ghrelin (inimese) atsetaatpeptiid

Lühike sissejuhatus:

Tootenimi:

Ghrelin (inimese) atsetaat

Sünonüümid

Söögiisu reguleeriva hormooni prekursor, kasvuhormooni sekreteerija, kasvuhormooni vabastav peptiid, GHRP, Motiliiniga seotud peptiid, M46 valk, Ghrelin, Obestatin, MTLRP.

CAS:

Ei kohaldata

MF:

C 149 H 249 N 47 O 42

MW:

3370,9

Järjestus:

Gly-Ser-Ser (n-oktanoüül) -Phe-Leu-Ser-Pro-Glu-His-Gln-Arg-Val-Gln-Gln-Arg-Lys-Glu-Ser-Lys-Lys-Pro-Pro-Ala -Lys-Leu-Gln-Pro-Arg-OH.

Tootekategooriad:

Peptiid, peptiidhormoonid, peptiid ja valk, steroid ja hormoon; Farmaatsiatooted; Steroidid

Puhtus

98%

Välimus

Valge kristalne pulber

Pakett

5 mg / 10 mg / viaalid

Kasutamine

Peptiidhormoonid

Maksetähtaeg

Western union, MoneyGram, Biotcoin, TT Pangaülekanne

kohaletoimetamise viis

FedEx, DHL, UPS, TNT, EMS, HKEMS jne

image001.jpg


Mis on Ghrelin (inimese) atsetaat?

Ghrelin, "näljahormoon", tuntud ka kui lenomoreliin (INN), on peptiidhormoon, mida toodavad seedetrakti grelinergilised rakud ja mis toimib kesknärvisüsteemis neuropeptiidina. Lisaks isu reguleerimisele mängib greliin olulist rolli ka energia jaotuse ja tarbimise kiiruse reguleerimisel.

 

Ghrelin (inimese) atsetaadi spetsifikatsioon:

Pärast iga valmispartiid välja antud täielik analüüsisertifikaat (COA):

image003.jpg


Ghrelin (inimese) atsetaadi pealekandmine :

Ghrelin osaleb energia homeostaasi keeruka protsessi reguleerimises, mis reguleerib nii energia sisendit - näljasignaalide reguleerimise kaudu - kui ka energia väljundit, kohandades ATP tootmiseks kulutatava energia osakaalu, rasva ladustamist, glükogeeni hoidmist ja lühiajalist soojuskadu . Nende protsesside lõpptulemus kajastub kehakaalus ning seda pidevalt jälgitakse ja kohandatakse vastavalt ainevahetussignaalidele ja vajadustele. Teatud ajahetkel võib see olla tasakaalus või tasakaalus. Mao-aju kommunikatsioon on energia homöostaasi oluline osa ja tõenäoline on mitu suhtlusrada, sealhulgas maosisene rakusisene mTOR / S6K1 rada, mis vahendab integreeritud greliini, nesfatini ja endokannabinoidset maosüsteemi ning nii aferentseid kui ka efferentseid vagaalseid signaale.


Ghreliin ja sünteetilised greliini jäljendajad (kasvuhormooni sekretsiooni tekitajad) suurendavad kehakaalu ja rasvamassi, käivitades kaaretuumas tuuma retseptorid, mis hõlmavad oreksigeenset neuropeptiidi Y (NPY) ja agouti-seotud valgu (AgRP) neuroneid. Nende neuronite reageerimine reageerimisele nii hormoonidele leptiini- ja insuliinitundlikud. Ghrelin vähendab mao vagaalsete afferentide mehaanilist tundlikkust, seega on nad maovenituse suhtes vähem tundlikud


Lisaks funktsioonile energia homöostaasis aktiveerib ghrelin ka kolinergilise – dopaminergilise hüvitusühenduse sisendites ventraalsesse tegmentaalsesse piirkonda ja mesolimbilises rajas - ringis, mis suhtleb loodusliku kasu hedooniliste ja tugevdavate külgedega, nagu toit ja sõltuvust tekitavad ravimid nagu etanool. Ghreliini retseptorid asuvad selle ahela neuronitel. Hüpotalamuse greliini märguanded on vajalikud alkoholi ja maitsvate / rahuldust pakkuvate toitude eest tasustamiseks.

Ghrelin parandab ka endoteeli funktsiooni ja pärsib proatherogeenseid muutusi rakukultuurides. See aktiveerib lämmastikoksiidi süntaasi endoteeli isovormi teel, mis sõltub mitmesugustest kinaasidest, sealhulgas Akt.


Ghrelin on seotud isu esilekutsumise ja toitumisharjumustega. Tsirkuleeriva greliini tase on kõrgeim vahetult enne sööki ja madalaim kohe pärast sööki. Ghreliini süstid nii inimestele kui ka rottidele suurendavad toidutarbimist annusest sõltuval viisil. Nii et mida rohkem süstitakse greliini, seda rohkem toitu tarbitakse. Ghrelin ei suurenda söögikordade suurust, ainult söögikordade arvu. Ghreliini süstid suurendavad ka looma motivatsiooni toitu otsida, käitumist, sealhulgas suurenenud nuusutamist, toidu otsimist ja toidu varumist. Kehakaalu reguleeritakse energiabilansi kaudu - energiakoguse ja pikema aja jooksul kulutatud energia hulga vahel. Uuringud on näidanud, et greliini tase korreleerub negatiivselt kehakaaluga. Need andmed viitavad sellele, et greliin toimib rasvumise signaalina, keha energiavarude ja aju vahelise saatjana.

image019 (001) .jpgimage021 (001) .jpg

pilt023 (001) .jpgpilt025.jpg


Tootmiskoht:

Tehases on GMP juhenditehas, mis vastab standardile ISO9001: 2008, eriti range tootmise ja kvaliteedisüsteemiga, mis on pühendatud kvaliteetsete steroidtoodete pakkumisele.

image011.jpgimage013.jpg

image015.jpgimage017.jpg1111.jpg


Hot Tags: ghrelin (inimese) atsetaatpeptiidhormoonid, hulgimüük, hind, osta, tsükkel, kulturism, lihaste ehitamine, tasuta proov
Paari:Epithaloni peptiidhormoonid Järgmise:Ghrelini peptiidhormoonid

Küsitlus

You Might Also Like