Ghrelini peptiid viaalides

Ghrelini peptiid viaalides

Amsterdami VU ülikooli meditsiinikeskuse endokrinoloogide sõnul on loodusliku kaalulanguse ja energiatasakaalu jaoks kaks kõige olulisemat hormooni greliin ja leptiin. Paljud eksperdid nimetavad greliini ja leptiini "nälghormoonideks", kuna need suurendavad või vähendavad meie isu.

Toote üksikasjad

Tootenimi:

Ghrelin

Sünonüümid

Ghrelini peptiid viaalides; Söögiisu reguleeriva hormooni prekursor, kasvuhormooni sekreteerija, kasvuhormooni vabastav peptiid, GHRP, Motiliiniga seotud peptiid, M46 valk, Ghrelin, Obestatin, MTLRP.

MF:

C149H249N47O42

MW:

3370,9

Järjestus:

Gly-Ser-Ser (n-oktanoüül) -Phe-Leu-Ser-Pro-Glu-His-Gln-Arg-Val-Gln-Gln-Arg-Lys-Glu-Ser-Lys-Lys-Pro-Pro-Ala -Lys-Leu-Gln-Pro-Arg-OH.

Tootekategooriad:

Peptiid, peptiidhormoonid, peptiid ja valk, steroid ja hormoon; Ravimid; Steroidid

Puhtus:

> 98%

Välimus:

Valge kristalne pulber

Pakett:

5 mg / 10 mg / viaalid

Kasutamine:

Peptiidhormoonid

Maksetähtaeg:

Western union, MoneyGram, Biotcoin, TT Pangaülekanne

Kohaletoimetamise viis:

FedEx, DHL, UPS, TNT, EMS, HKEMS jne

Müügijärgne teenus:

Kõigile järelepärimistele vastame 24 tunni jooksul.


Lühike sissejuhatus:

Amsterdami VU ülikooli meditsiinikeskuse endokrinoloogide sõnul on loodusliku kaalulanguse ja energiatasakaalu jaoks kaks kõige olulisemat hormooni greliin ja leptiin. Paljud eksperdid nimetavad greliini ja leptiini "nälghormoonideks", kuna need suurendavad või vähendavad meie isu. Ghrelini peptiid viaalides on valge kristalliline pulber, mis on viaalidesse pakendatud.

Ghrelini rakendus:

Ghrelin, "nälghormoon", on peptiid, mida produtseerivad ghrelini rakud seedetraktis ja toimib kesknärvisüsteemis neuropeptiidina. Lisaks nälja reguleerimisele mängib greliin olulist rolli energia jaotamise ja kasutamise reguleerimisel. Kui kõht on tühi, eraldub auksiin. Kui kõht venib, peatub sekretsioon. See toimib hüpotalamuse ajurakkudele, mis mitte ainult ei suurenda nälga, vaid suurendab ka maohappe sekretsiooni ja seedetrakti motoorikat, valmistudes keha toiduks.

Palume märkida: see toode on ette nähtud ainult teadusuuringuteks, mitte muuks otstarbeks.


Hot Tags: Ghrelini peptiid viaalides, hulgimüük, hind, osta, tsükkel, kulturism, lihaste suurendamine, tasuta proov
Paari:Dermorfiini peptiid viaalides Järgmise:Epithaloni peptiid viaalides

Küsitlus

You Might Also Like