Leuproreliinatsetaadi polüpeptiidhormoon

Leuproreliinatsetaadi polüpeptiidhormoon

Leuproreliin atsetaadi polüpeptiidhormooni lühike sissejuhatus: Toote nimetus: Leuprorelin CAS: 74381-53-6 MF: C59H84N16O12 MW: 1209,5 jada: Pyr-His-Trp-Ser-Tyr-D-Leu-Leu-Arg-Pro-NHEt atsetaatsool Tootekategooriad: Peptiid, peptiidhormoonid, peptiid ja valk, steroid ja hormoon; ...

Toote üksikasjad

Leuproreliinatsetaadi polüpeptiidhormoon

I lühitutvustus :

Toote nimi: Leuprorelin

CAS: 74381-53-6

MF: C59H84N16O12

MW: 1209,5

Järjestus: Pyr-His-Trp-Ser-Tyr-D-Leu-Leu-Arg-Pro-NHEt atsetaatsool

Tootekategooriad: peptiid, peptiidhormoonid, peptiid ja valk, steroid ja hormoon; Ravimid; Steroidid

Puhtus: 98% min

Välimus: valge kristalne pulber

Pakend: 1mg / 5mg / viaalid


tb-500-1-324x324

Mis on Leuprorelin ( Leuprolide ) atsetaat?

Leuproreliin, tuntud ka kui Leuprolide, on hormoonide kunstlik versioon, mida kasutatakse eesnäärmevähi, rinnavähi, endometrioosi, emakafibroidide ja varajases noorukieas. Seda manustatakse lihastesse või nahasse süstimise teel.

Leuproreliin kiideti heaks meditsiiniliseks kasutamiseks Ameerika Ühendriikides 1985. See on Maailma Terviseorganisatsiooni loetelu olulistest ravimitest ning tervisesüsteemi kõige tõhusam ja ohutum ravim.

Leuprorelin ( Leuprolide ) atsetaat spetsifikatsioon:    


pilt

Leuprorelin ( Leuprolide ) atsetaadi pealekandmine :   

Leuproreliini saab kasutada hormoonitundlike vähkide, näiteks eesnäärmevähi ja rinnavähi raviks. Seda saab kasutada ka östrogeenist sõltuvates haigustes nagu endometrioos või emaka fibroidid.

Seda saab kasutada meeste ja naiste enneaegseks puberteediks ning see hoiab ära enneaegse ovulatsiooni in vitro viljastamise kontrollitud munasarjade stimulatsioonitsükli ajal.

Leuproreliini, triptoreliini ja gosereliini kasutatakse sageli transsooliste noorte puberteedi edasilükkamiseks, kuni nad kasvavad üles hormoonasendusravi alustamiseks. Neid kasutatakse mõnikord ka antiandrogeenide, näiteks spironolaktooni ja tsüproteroonatsetaadi paremate asendajatena, et pärssida trans-naistel testosterooli tootmist.

 

Palume arvestada: see on ette nähtud ainult teadusuuringuteks, mitte muuks otstarbeks.

Hot Tags: leuproreliinatsetaat polüpeptiidhormoon, hulgimüük, hind, osta, tsükkel, kulturismi, lihaste ehitamine, tasuta proov
Paari:Adipotiidne FTPP polüpeptiid Järgmise:Desmopressiini atsetaadi (DDAVP) polüpeptiid

Küsitlus

You Might Also Like