Melanotan II Mt2 Melanotan2

Melanotan II Mt2 Melanotan2

Melanotan 2 on päevituse vastus, mis on loodud keha stimuleerimiseks ja minimaalse päikesevalguse käes. Neile, kes on heledanahalised kuni väga valgeni, on see hea viis päevitumiseks ilma, et peaksite mõne nädala jooksul päikest läbi käima või põletusi ja tervenemist kogema. MT2 kasutamisel kogevad kasutajad pargitud ja kahjustatud naharakkude kiiremat paranemist kiiremini kui muud meetodid. Seetõttu sobib see eriti kahvatu nahaga inimestele; need, kellel on suurim vähiriski oht.

Toote üksikasjad

Melanotan II Mt2 Melanotan2

I lühitutvustus :

Toote nimi: Melanotan 2 Melanotan II Mt2

CAS: 121062-08-6

MF: C50H69N15O9

MW: 1024,18

Puhtus: 98% min

Välimus: valge kristalne pulber

Pakend: 10 mg / viaalid

Kasutamine: peptiidhormoonid Naha parkimine

Mis on Melanotan 2 (Melanotan II Mt2)?

Melanotan 2 on päevituse vastus, mis on loodud keha stimuleerimiseks ja minimaalse päikesevalguse käes. Neile, kes on heledanahalised kuni väga valgeni, on see hea viis päevitumiseks ilma, et peaksite mõne nädala jooksul päikest läbi käima või põletusi ja tervenemist kogema.

MT2 kasutamisel kogevad kasutajad pargitud ja kahjustatud naharakkude kiiremat paranemist kiiremini kui muud meetodid. Seetõttu sobib see eriti kahvatu nahaga inimestele; need, kellel on suurim vähiriski oht.

 

Melanotan 2 (Melanotan II Mt2) spetsifikatsioon:

Pärast iga valmispartiid välja antud täielik analüüsisertifikaat (COA):

pilt.png


Rakenduse Melanotan 2 (Melanotan II Mt2) kasutamine :

Melanotan 2 (tuntud ka kui Melanotan II) on polüpeptiidhormooni sünteetiline toode, mis toodetakse kehas looduslikult ja stimuleerib melaniini tootmist - protsess, mis põhjustab naha pigmentatsiooni.

Algselt naha tinktuurina välja töötatud ravimit Melanotan II uuriti hiljem seksuaalse düsfunktsiooni võimaliku ravina.

Selle tulemusel on uuringud näidanud, et lisaks naha parkimise soodustamisele pärsib Melanotan 2 ka isu, lagundab rasva ja suurendab seksuaalset iha.

Uuringud on näidanud, et Melanotan 2 mitte ainult ei soodusta naha päevitust, vaid pärsib ka söögiisu, lagundab rasva ja suurendab seksuaalset iha.

Melanotan 2 on ulatuslikult uuritud, et hoida ära päikesevalgusest põhjustatud ultraviolettkiirguse kahjulikku mõju, mis on tingitud melaniini tootmise stimuleerimisest.


Palume märkida: see on ette nähtud ainult teadusuuringuteks, mitte muuks otstarbeks.


Hot Tags: melanotan ii mt2 melanotan2, hulgimüük, hind, osta, tsükkel, kulturismi, lihaste ehitamine, tasuta proov
Paari:Melanotan-I Mt1 Melanotan1 Järgmise:PEG MGF pegüleeritud peg-mgf

Küsitlus

You Might Also Like