Oksütotsiin (Oxt) Pitocin 50-56-6

Oksütotsiin (Oxt) Pitocin 50-56-6

Oksütotsiin (Oxt) on imetajate neurohüpofüüsi hormoon. Hüpotalamuse poolt toodetakse oksütotsiini ning seda hoiab ja eraldab hüpofüüsi tagumine osa, peamiselt aju neuromodulaatorina. Oksütotsiin mängib olulist rolli intiimsete suhete neuroanatoomias, eriti mõlema soo seksuaalsel taastootmisel, eriti sünnituse ajal ja pärast sünnitust; selle nimi tähendab kreeka keeles "kiiret kohaletoimetamist", oksys "kiiret sünnitust" ja tokos "sünnitust".

Toote üksikasjad

Oksütotsiin (Oxt) Pitocin 50-56-6

Toote nimi: Oksütotsiin

Sünonüümid: oksütotsiini atsetaat

CAS: 50-56-6

MF: C43H66N12O12S2

MW: 1007,19

Puhtus: 98% min

Välimus: valge kristalne pulber

Pakend: 2 mg / viaalid

Kasutamine: peptiidhormoonid


Mis on oksütotsiini (Oxt) pitotsiini peptiid?

Oksütotsiin (Oxt) on imetajate neurohüpofüüsi hormoon. Hüpotalamuse poolt toodetakse oksütotsiini ning seda hoiab ja eraldab hüpofüüsi tagumine osa, peamiselt aju neuromodulaatorina.

Oksütotsiin mängib olulist rolli intiimsete suhete neuroanatoomias, eriti mõlema soo seksuaalsel taastootmisel, eriti sünnituse ajal ja pärast sünnitust; selle nimi tähendab kreeka keeles "kiiret kohaletoimetamist", oksys "kiiret sünnitust" ja tokos "sünnitust".

Oksütotsiini (Oxt) pitotsiini peptiidi spetsifikatsioon

pilt

Oksütotsiini funktsioon

Emaka silelihaste kontraktsiooni kaudne stimuleerimine, imiteerides normaalse sünnituse emaka kokkutõmbumist, mis viib emakakaela dilatatsioonini, raseduse ajal suurenes emaka vastus oksütotsiinile järk-järgult, saavutades haripunkti täisperioodil.

Stimuleerib rinna silelihaste kontraktsiooni, mis aitab piimal rinnast välja voolata, kuid ei suurenda rinnapiima sekretsiooni.

Suuline vorm hävib seedemahla abil hõlpsalt ja nina limaskest imendub kiiresti ning vananemise mõju on umbes 20 minutit; intramuskulaarne süstimine jõustub 3–5 minutiga ja toime kestab 30–60 minutit; intravenoosne tilguti töötab kohe, emaka kokkutõmbumise sagedus ja intensiivsus suurenesid järk-järgult 15 ~ 60 minutiga ja seejärel stabiliseerusid. Pärast 20-minutist tilgutamist vähenes efekt järk-järgult. Poolväärtusaeg on tavaliselt 1 kuni 6 minutit. See toode metaboliseeritakse maksas ja neerudes ning eritub neerude kaudu. Väga väike summa on algne vorm.


Oksütotsiini (Oxt) pitotsiini peptiid   rakendus

Oksütotsiin (Oxt) on ravim ja hormoon. Ravimina kasutatakse seda emaka kokkutõmmete tekitamiseks, sünnituse alustamiseks, sünnituse kiiruse suurendamiseks ja verejooksu peatamiseks pärast sünnitust. Seda saab kasutada lihastesse või veenidesse süstimise teel.

Meditsiiniline kasutamine võib põhjustada emaka liigset kokkutõmbumist, mis võib põhjustada sündimata beebidele valu. Emade tavalisteks kõrvaltoimeteks on iiveldus ja aeglane pulss. Tõsiste kõrvaltoimete hulka kuulub liigne veemürgitus ja emaka rebend. Võib tekkida ka allergia.


Ettevaatust: ainult teadusuuringute jaoks, mitte muuks otstarbeks.

Hot Tags: oksütotsiin (oxt) pitocin 50-56-6, hulgimüük, hind, osta, tsükkel, kulturismi, lihaste ehitamine, tasuta proov
Paari:PEG MGF pegüleeritud peg-mgf Järgmise:Bremelanotiid PT-141 toorpulber

Küsitlus

You Might Also Like