Oksütotsiini peptiid

Oksütotsiini peptiid

Oksütotsiin on hormoon, mis on seotud emade toitmise, sotsiaalsete kiindumuste, sünnituse ja seksiga - on hädavajalik lihaste tervislikuks säilitamiseks ja parandamiseks ning hiirtel väheneb see vanusega.

Toote üksikasjad

Tootekirjeldus

Oksütotsiini toodetakse tavaliselt hüpotalamuses ja vabastatakse tagumises hüpofüüsis. See mängib rolli sotsiaalsetes sidemetes, sugulises paljunemises, sünnitamises ja sünnitusjärgses perioodis. See on hormoon, mis on seotud emade toitmise, sotsiaalsete kiindumuste, sünnituse ja seksiga - on hädavajalik lihaste tervislikuks säilitamiseks ja parandamiseks ning hiirtel väheneb see vanusega.


Spetsifikatsioon  

Toote nr:

LYP0013

Tootenimi:

Oksütotsiini peptiid

Sünonüümid:

Oksütotsiini atsetaat; Oksütotsiin; Pitocin; CYS-TYR-ILE-GLN-ASN-CYS-PRO-LEU-GLY

CAS:

50-56-6

EINECS:

200-048-4

Molekulaarne valem (MF):

C43H66N12O12S2

Molekulmass (MW):

1007,19

Välimus:

Valge kristalne pulber

Järjestus:

H-Cys-Tyr-IIe-Gln-Asn-Cys-Pro-Leu-Gly-NH2 (disulfiidsild: 1-6)

MOQ:

10 viaali

Mol fail:

24346-32-5 mol

Tootekategooriad:

Peptiid; Retseptorid

Oksütotsiini peptiid COAOksütotsiin on tegelikult hüpotalamuse toodetud hormoon, mida sekreteerib hüpofüüs. üha enam näidatakse, et niinimetatud armastushormoon kutsub esile mitmesuguseid füüsilisi ja psühholoogilisi mõjusid nii naistel kui ka meestel. Sellel on oluline roll sünnitusel ja see on oluline ka meeste taastootmisel. Oksütotsiin toimib aju neurotransmitterina. See aitab reguleerida seksuaalset paljunemist, piima eraldumist ja orgasmi. Viimaste aastate teadusuuringutes on selle peptiidi eelised kulturismis.


Oksütotsiini toidulisandi mõjud

Oksütotsiini toodetakse tavaliselt hüpotalamuse paraventrikulaarses tuumas ja vabastatakse tagumises hüpofüüsis. Oksütotsiin mängib rolli sotsiaalsetes sidemetes, seksuaalses taastootmises mõlemast soost ning sünnituse ajal ja pärast seda. Oksütotsiin vabastatakse vereringesse hormoonina vastusena emakakaela ja emaka venitamisele sünnituse ajal ning nibude stimuleerimisele imetamise ajal. See aitab sündimisel, lapsega sideme loomisel ja piimatootmisel.

 • Vähendage lihaspingeid

 • Kerge põletik

 • Kiirendage haavade paranemist.

 • Stimuleerige seedimist isegi täis kõhuga, vähendades samal ajal söögiisu

 • Kasvuhormoonide arvu suurendamine kehas.

 • Stimuleerige glükagooni ja insuliini sekretsiooni, kuna see võib suurendada energia tootmist, kiirendada lihaste taastumist, suurendada rasvapõletust, vähendada lihaste raiskamist ja parandada jõudu.

 • Stabiilsemaks muutuvad ka keha vererõhk ja veresuhkru tase.

Lisaks ülaltoodud funktsioonile on hiljutistes uuringutes avaldatud oksütotsiinil ka järgmised huvitavad mõjud: soodustab sidumist; tahkestab suhteid; leevendab stressi; kristalliseerib emotsionaalseid mälestusi; hõlbustab sünnitust ja imetamist; suurendab seksuaalset erutust; vähendab uimastihimu; parandab sotsiaalseid oskusi; käivitab kaitseinstinktid; kutsub esile une; soodustab suuremeelsust.


Kõrvalmõjud

Ilmub mõnel juhul: iiveldus;

 • oksendamine,

 • rasked allergilised reaktsioonid,

 • verejooks pärast lapse sündi,

 • ebanormaalne südametegevus,

 • kõrge vererõhk ja

 • emaka rebend.


Hot Tags: oksütotsiini peptiid, hulgimüük, hind, osta, tsükkel, kulturismi, lihaste ehitamine, tasuta proov
Paari:Epitaloni peptiid Järgmise:PEG MGF

Küsitlus

You Might Also Like