PEG MGF pegüleeritud peg-mgf

PEG MGF pegüleeritud peg-mgf

MGF on IGF geeni splaissitud variant, mis suurendab lihastes tüvirakkude arvu ja võimaldab lihaskiudude sulandumist ja küpsemist. See on täiskasvanute lihaste kasvu jaoks vajalik protsess. Naturaalne MGF toodetakse kohapeal ja ei sisene vereringesse. Sünteetiline MGF on veepõhine ja siseneb vereringesse, kui seda manustatakse lihasesse. MGF on vereringes stabiilne vaid mõni minut.

Toote üksikasjad

PEG MGF Pegüleeritud   pulk - mgf

I lühitutvustus :

Toote nimi: PEG MGF

Sünonüümid: PEG MGF pegüleeritud Peg-mgf, pegüleeritud MGF, PEG IGF-1 Ec peg-mgf

MF: C121H200N42O39

MW: 2888,16

Puhtus: 98% nin

Välimus: valge kristalne pulber

Pakend: 2mg / 5mg / viaal

Kasutamine: peptiidhormoonid Mechano kasvufaktor

Mis on PEG MGF ?

Pegüleeritud mehaaniline kasvufaktor (PEG-MGF) on IGF geeni variant, mida tuntakse peptiidina. Sellel on kahjustatud lihaskoe parem parandamine kui teadaoleval IGF-1-l (peptiid, mis aitab kaasa lapseea kasvule ja millel on anaboolne toime täiskasvanutel). Seda kasutatakse peamiselt pärast treeningut taastumiseks. MGF on IGF geeni splaissitud variant, mis suurendab lihastes tüvirakkude arvu ja võimaldab lihaskiudude sulandumist ja küpsemist. See on täiskasvanute lihaste kasvu jaoks vajalik protsess. Naturaalne MGF toodetakse kohapeal ja ei sisene vereringesse. Sünteetiline MGF on veepõhine ja siseneb vereringesse, kui seda manustatakse lihasesse. MGF on vereringes stabiilne vaid mõni minut.

peg mgf ( pegüleeritud )   Spetsifikatsioon:

Pärast iga valmispartiid välja antud täielik analüüsisertifikaat (COA):

pilt

PEG MGF ( pegüleeritud )   rakendus :

PEG MGF on IGF-i splaissimisvariant, mis on toodetud raame nihutamise teel. PEG-MGF või PEGüleeritud mehaaniline kasvufaktor on IGF uus ja uuenduslik vorm. Kui IGF geen või mehaaniline kasvufaktor (MGF) PEG-leeritakse, et suurendada mitme loodusliku MGF soo stabiilsust, genereeritakse see raamistiku ülekandmise kaudu.

MGF on IGF geeni splaissitud variant, mis suurendab lihastes tüvirakkude arvu ja võimaldab lihaskiudude sulandumist ja küpsemist. See on täiskasvanute lihaste kasvu jaoks vajalik protsess.

Naturaalne MGF on valmistatud kohapeal ja ei sisene vereringesse. Sünteetiline MGF on veepõhine ja siseneb vereringesse, kui lihasesiseselt.

MGF on veres stabiilne vaid mõni minut. Uuringud on näidanud, et PEG-MGF aitab suurendada lihaste tüvirakkude arvu, mis on kergemini sulanduvad ja saavad täiskasvanute lihasrakkude osaks.

PEG MGF on alles algses uurimisfaasis, see tähendab, et selles etapis ei soovitata optimaalset annust. Kuid seda kasutanud inimeste sõnul eelistavad paremate tulemuste saavutamiseks süstida 200 mikrogrammi kaks korda nädalas annust.


Palume märkida: see on ette nähtud ainult teadusuuringuteks, mitte muuks otstarbeks.

Hot Tags: peg mgf pegüleeritud peg-mgf, hulgimüük, hind, osta, tsükkel, kulturismi, lihaste ehitamine, tasuta proov
Paari:Melanotan II Mt2 Melanotan2 Järgmise:Oksütotsiin (Oxt) Pitocin 50-56-6

Küsitlus

You Might Also Like