PEG MGF

PEG MGF

PEG MGF-peptiid (pegüleeritud mehaaniline kasvufaktor) on IGF-geeni tüüp, mida tuntakse ka kui peptiidi, mida kasutatakse pärast rasket treeningut taastumisel. See toimib parandades vigastatud lihaskudesid täiustatud viisil, võrreldes teadaoleva IGF-1-ga. See suurendab MGF-i molekulide kaitset ja aitab sellel kehas kauem kesta.

Toote üksikasjad

Tootekirjeldus

PEG MGF (pegüleeritud mehaaniline kasvufaktor) on IGF geeni variant, mida tuntakse peptiidina ja mida kasutatakse peamiselt pärast treeningut taastumiseks. See suudab kahjustatud lihaskoe paremal viisil parandada kui teadaolev IGF-1. Peptiidi aktiivsetel saitidel on endiselt oma bioloogiline funktsioon, näiteks tüvirakkude arvu suurendamine lihases ja lihaskiudude sulandumise ning küpsemise võimaldamine.


Spetsifikatsioon

Toote nr:

LYP0011

Tootenimi:

PEG MGF

Sünonüümid:

Pegüleeritud MGF, PEG IGF-1 Ec

Molekulaarne valem (MF):

C121H200N42O39

Molekulmass (MW):

2888,16

Välimus:

Valge kristalne pulber

Spetsifikatsioon:

2mg / 5mg / viaal

Järjestus:

PEG-Tyr-Gln-Pro-Pro-Ser-Thr-Asn-Lys-Asn-Thr-Lys-Ser-Gln-Arg-Arg-Lys-Gly-Ser-Thr-Phe-Glu-Glu-Arg-Lys- NH2

MOQ:

10 viaali

Rakendusala:

Keha suurendamine, lihaste juurdekasv

PEG MGF peptide COA


Funktsioonid ja omadused

MGF teeb eriliseks just selle ainulaadne roll lihaste kasvus. MGF-il on võime põhjustada raisatud koe kasvu ja paranemist, aktiveerides lihaste tüvirakke ja suurendades valkude sünteesi ülesreguleerimist. See ainulaadne võime võib kiiresti parandada taastumist ja kiirendada lihaste kasvu. MGF võib lisaks oma IGF-1 retseptori domeenile algatada ka lihase satelliidi (tüvi) rakkude aktiveerimise, mis omakorda suurendab valkude sünteesi käivet; seetõttu võib selle õige kasutamise korral lihasmassi aja jooksul parandada. Ma teen kokkuvõtte, see aitab,

  • Suurendab lihasvalkude sünteesi, mis soodustab lihaste kasvu

  • PEG MGF peptiid soosib lämmastiku säilimist, mis võimaldab mõõta kehas esineva valgu kogust.


Kõrvalmõjud

Spetsiifilist kõrvaltoimet ei ole teatatud. See peptiid võib põhjustada punetust näol ja sügelevat nahka, mis on peamiselt seotud allergiliste reaktsioonidega või vastusena naha veresoonte põletikule.

Annustamine

Keskmine annus on 400–800 mikrogrammi ööpäevas; sagedus on 2-3 korda nädalas, mis sobib enamiku inimeste jaoks hästi. Manustatakse subkutaanselt 1-2 tundi enne treenimist, et imiteerida füsioloogilist sekretsiooni. Tsükli kestus on 5-6 nädalat.


Kasutamine

PEG MGF on valge õrna pulbri kujul, mis tuleb lahustada bakteriostaatilise veega.

Hot Tags: pulk mgf, hulgimüük, hind, osta, tsükkel, kulturismi, lihaste ehitamine, tasuta proov
Paari:Oksütotsiini peptiid Järgmise:Melanotan 1 peptiid

Küsitlus

You Might Also Like