141 pt

141 pt

PT-141, mida nimetatakse ka Bremelanotiidiks, on peptiidi melanokortiini retseptori agonist ja on kõige tuntum oma võime tõttu ravida meeste ja naiste seksuaalfunktsiooni häireid.

Toote üksikasjad

Tootekirjeldus

PT 141 on peptiidi melanokortiini retseptori agonist, mida nimetatakse ka Bremelanotiidiks. See juhib viimastel aastatel avalikkuse tähelepanu selle võimele ravida meeste ja naiste seksuaalfunktsiooni häireid, mida nimetatakse ka libiidoravimiks, on üsna populaarne nii teadlaste kui ka teadlaste seas. Hiljem muudeti see süstevormiks ja katseid jätkati naiste seksuaalfunktsiooni häirete ravimisel viimastel aastatel. PT 141 on kõige tuntum meeste ja naiste seksuaalfunktsiooni häirete ravimise võime tõttu. Hiljem muudeti see süstimisvormiks ja katseid jätkati naiste seksuaalfunktsiooni häirete ravimisel viimastel aastatel.


Spetsifikatsioon

Toote nr:

LYP0001

Tootenimi:

141 pt

Sünonüümid:

PT-141, bremelanotida

CAS:

189691-06-3

Molekulaarne valem (MF):

C50H68N14O10

Molekulmass (MW):

1025,18

Välimus:

Valge lüofiliseeritud pulber

MOQ:

10 viiulit

Järjestus:

Ac-Nle-tsüklo (-Asp-His-D-Phe-Arg-Trp-Lys-OH)

Tihedus:

1,43


Pt 141 mõjud


PT 141 10MG annab premenopausaalsetele naistele, kellel on hüpoaktiivsed seksuaalsed soovid, positiivse tulemuse seoses seksuaalse toimimisega. See peptiid sobib hästi isegi meestele, kellel on erektsioonihäired või impotentsushäired. Seetõttu näib, et see peptiid sobib hästi nii meestele kui ka naistele, kellel on keskmisest vähem seksuaalseid häireid.

1. Seksuaalfunktsiooni häirete ravi

2. Kasulik meestele, kellel on erektsioonihäired, madal libiido ja muud impotentsusega probleemid

3. See suurendab kesknärvisüsteemi kaudu seksuaalset iha ega avalda kahjulikku mõju veresoonkonnale

4. Aidake loomulikult energiatasemel tõusta

5. Abi naha pigmentatsioonihäirete ravimisel ning seda on kasutatud loodusliku päikesepõletuseta päevitusainena.


Pt 141 kõrvaltoimed

Nagu kõigi ravimite puhul, on ka kõrvaltoimeid. Võttes arvesse ülaltoodud 2016. aasta uuringut umbes 300-st seda ravimit tarvitanud naisest, esines vaid vähestel iiveldus ja oksendamine. Siin on võimalikud kõrvaltoimed

  1. iiveldus

  2. oksendamine

  3. peavalu

  4. õhetus

  5. Ülemiste hingamisteede infektsioon

  6. Valu süstimiskohas.

 

Annustamine

Sõltub kasutamisest ja inimese erinevusest. Järgnev on uurimistöö ainult viitamiseks. Mehed või naised, 2 mg, tund enne seksi on soovitatav süstida 1 mg testitav annus, seejärel lisada veel 1 mg 30 minutit hiljem. Mitte ületada 2 mg 72 tunni jooksul. Efektiivne võib kesta mitu tundi, isegi üle 72 tunni. Selle asjaolu tõttu on inimese ravivastus ja toimeaeg inimese kohta erinev. Materjali loetlemine sellel saidil ei tähenda litsentsi selle kasutamiseks ühegi patendi vastu. Ainult teadustööks. Pange tähele.

Ladustamine

Pärast valmistamist jahutada. Hoidke viaali suletuna, kuni olete selle kasutamiseks valmis.


Hot Tags: pt 141, hulgimüük, hind, osta, tsükkel, kulturismi, lihaste ehitamine, tasuta proov
Paari:MT2 peptiid Järgmise:BPC-157 Bpc157 polüpeptiid

Küsitlus

You Might Also Like