Selank-peptiid

Selank-peptiid

Selank on nootroopiline anksiolüütiline peptiidipõhine aine, mille on välja töötanud Venemaa Teaduste Akadeemia molekulaargeneetika instituut. Selle eesmärk on parandada keskendumisvõimet, mälu, vabaneda ärevus- ja ärrituvustundest, samuti kiirendada kohanemist uute tingimustega.

Toote üksikasjad

Tootekirjeldus

Neuropeptiid Selank on sünteetiline derivaat inimkeha looduslikult toodetud tetrapeptiidist Tuftsinist. Selankit kasutatakse anksiolüütikuna ärevuse ja foobsete häirete, sealhulgas üldise ärevuse ravis. Selle toime on sarnane kergete bensodiasepiinidega, kuid ilma sedatiivse toimeta. Nootroopilise komponendiga selektiivse anksiolüütikuna saab Selanki kasutada depressiooni, hirmu ja üldise ärevuse raviks. See vähendab ka psüühilist pinget.


Spetsifikatsioon

Toote nr:

LYP0034

Tootenimi:

Selank

Sünonüümid

TP-7, Selank; TP7; TP 7; Tühi kulturism; Tühi peptiid

CAS:

129954-34-3

Molekulaarne valem (MF):

C33H57N11O9

Molekulmass (MW):

751,9

Välimus:

Valge pulber

Puhtus:

> 98%

Järjestus:

tr-lys-pro-arg-pro-gly-pro

InChi-võti:

JTDTXGMXNXBGBZ-YVHUGQOKSA-N

MOQ:

10 viaali (1 komplekt)

Tootmisvõimsus:

100kg kuus

 

Funktsioonid ja omadused

Selank on ärevusvastane ühend, mis parandab õppimist ja suurendab energiat ilma kõrvaltoimete või sõltuvusriskita. See on väike ja kõigest murdosa kõige looduslikult esinevate valkude suurusest. See saadi tuftsiini nimega peptiidi järjestuse ühendamisel teise järjestusega, mis parandab selle stabiilsust. Tuftsin on looduslikult esinev ja moodustab IgG (antikeha) ühe osa. Puhtalt farmakoloogilisest seisukohast jäljendab seleen palju tuftiini toimeid, mis on endogeenne peptiid, millel see põhineb. Need toimed hõlmavad T-abistajarakkude tasakaalu ja Interleukin-6 ekspressiooni moduleerimist. Lisaks on tõendeid, mis viitavad sellele, et seleen võib moduleerida ajust tuletatud neurotroopse faktori (BDNF) ekspressiooni.


Efektid

  • Parandage keskendumisvõimet, parandage mälu

  • Antidepressiivsed toimed

  • Anksiolüütiline / ärevust vähendav

  • Nootroopiline / kognitiivne võimendaja

  • Immuunmoduleerivad

  • Serotoniini, noradrenaliini ja dopamiini modulatsioon

  • Võib aidata vältida kaalutõusu ja vähendada kolesterooli

  • Võib vähendada põletikku põrnas

  • Võib vähendada vererõhku ja suurendada aju verevarustust


Kõrvalmõjud

Hüva peptiidil on madal toksilisuse profiil. Normaalsest tasemest 500 korda suurem üledoos on inimestele kahjutuks osutunud. Suur enamus teadlasi on teatanud, et see on „kõrvaltoimeteta” ühend. Mõnede arvates võib üledoos põhjustada väsimust.


Rakendus

Selank pole suukaudselt biosaadav, kuna see on peptiid, mis hüdrolüüsitakse ja lagundatakse soolestikus olevateks aminohapeteks. Sellisena on kaks manustamisviisi intranasaalne ja subkutaanne süstimine. Kui ostate lüofiliseeritud / külmkuivatatud eraldatud pulbri. see on üldiselt stabiilne 3 kuud, kuigi soovitaksime võimaluse korral jahutamist. Lüofiliseeritud kolonn vajab enne süstimiseks või intranasaalseks manustamiseks lahustamist bakteriostaatilise veega.

 


Hot Tags: selank peptiid, hulgimüük, hind, osta, tsükkel, kulturismi, lihaste ehitamine, tasuta proov
Paari:Ei Järgmise:Adipotiidpeptiid

Küsitlus

You Might Also Like